EKZ PROJE

EKZ PROJE sonsuz enerji kaynağı ve yaşam sebebimiz olan güneşten elektrik üretmek isteyen yatırımcılara anahtar teslim kurulum yapan ve işletme sürecinde yol arkadaşı olarak faaliyet gösteren Denizli merkezli bir mühendislik şirketidir.

Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği bölümünden 1997 senesinde mezun olan şirketin Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Serdar Ekiz, 2012 öncesinde yurtdışında güneş enerji santralleri proje geliştirme süreçlerinde bulunmuş, ardından Lisanssız Elektrik Üretim Yönetmeliği yürürlüğe girdiği 2012 yılından bu yana da proje geliştirme, uygulama, işletme ve danışmanlık konularında faaliyet göstermektedir.

EKZ PROJE Türkiye’nin ve dünyanın önümüzdeki dönemde enerji arzında çok önemli bir yere gelecek olan güneşten elektrik üretimi ve depolama konusunda önümüzdeki dönemde faaliyetlerini sürdürdürmeye devam edecektir.

DOKÜMANLAR

Firma Tanıtım Dokümanları Güncellenmektedir.

İLETİŞİM

Serdar Ekiz
+90 532 466 1000
serdar.ekiz@gmail.com
Denizli

GÜNCEL NOT

Intersolar 2021’de sizleri standımıza bekliyoruz.

HABERLER

Hayatını Çevre Dostu Enerjiye Adadı

Denizlili nükleer enerji mühendisi Serdar Ekiz hayatını çevre dostu enerjiye adadı. Aralarında dev santrallerin de yer aldığı 200'ün üzerinde projede görev alan Ekiz, "Güneş halkçı bir kaynak. Herkese enerjisini eşit olarak verir" diye konuştu. Fabrika, pazar yeri, besi çiftliği, soğuk ...