Enerji Sektörünün Kalbi Solar İstanbul’da Atıyor

Sektörün yeni buluşma adresi Solar İstanbul, 11-13 Mart 2020 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde kapılarını açıyor.

Solar İstanbul, akıllı ve sürdürülebilir bir enerji piyasası yaratmak için gerekli enerji teknolojilerinden geleceğin iş modellerine, Enerji 4.0 ile hayatımıza giren dijitalleşme uygulamalarından enerji üretimi, dağıtımı ve depolamasında yeni pil teknolojileri, veri analitiği ve yapay zeka kullanımlarına kadar enerji sektörünün değişen dinamiklerini mercek altına alıyor.

Eğitimler: Güneş enerjisi üzerine eğitimler ve yuvarlak masa toplantılarıyla geleceğin enerji teknolojileri konuşuluyor.
Konferanslar: Alanında lider dünyaca ünlü konuşmacılar bilgi ve birikimlerini Solar İstanbul ziyaretçileriyle paylaşıyor.
İnovasyon Alanı: Güneş enerjisi alanında geliştirilen son teknolojiler Solar İnovasyon Alanı’nda sergileniyor.
B2B Görüşmeler: Enerji sektörünün yeni üyeleri, start-uplar, sektörün lider ulusal ve uluslararası firmaları birebir görüşme fırsatı yakalıyor.

Fuara paralel olarak organize edilecek tüm bu aktivitelerle Solar İstanbul ziyaretçileri, sektörün en kapsamlı etkinliğinde, güneş enerjisi alanındaki en yeni gelişmelerle buluşuyor.