ENERPARC

Enerparc AG, merkezi Hamburg, Almanya’da bulunan, uluslararası ticarete yönelmiş ve dinamik bir şekilde büyümekte olan bir firmadır. Yönetim ve ekip olarak Enerparc, yıllardır devam eden güneş enerjisi evrimine başarıyla öncülük etmeyi sürdürmektedir. Güneş enerjisi sektörüne öncülük eden Almanya başta olmak üzere bütün Avrupa’da, Amerika’da ve Asya’da 1.700 Megawatt’ın üzerinde santral kurulumu firmamızın ortak deneyiminin kanıtıdır.

Hızlı, esnek fotovoltaik uzmanlarıyla ve sektörde tanınmış sistem kurulum, analiz ve güvenlik partner ağıyla, Enerparc 1MW ve daha yüksek güçte güneş enerjisi santrallerinin kurulumu ve karlı bir işletmesi için bütün servisleri sunmaktadır.

Ana yüklenici olarak, sadece PV sistemlerinin mühendislik, tedarik, ve kurulumunu gerçekleştirmikle kalmıyor, bununla birlikte zamanında anahtar teslim projeler sağlıyoruz.

Mühendislik olarak, projenin bütün fazlarında, yatırımcının yararını gözetleyerek profesyonel ve bağımsız danışmanlık sağlayarak, yatırımcının ortağı olarak davranmaktayız.

Teknik danışman olarak, fizibilite çalışmaları, teknik durum analizi raporları, sistem dizaynı sağlamakla beraber kurulum sürecinin sorumluluğunu üstlenmekte ve kalite temini gerçekleştirmektiyiz.

İşletme ve Bakım servisi sağlıyıcısı olarak, sadece ticari ve teknik yönetim servis vermekle kalmayıp, aynı zamanda sistem görünteleme ve bakımını gerçekleştirmekteyiz.

Belirtilen iş alanlarında uzmanlaşmış ve yenilenebilir enerji konusunda kesin olarak güven, üstün kalite ve uzun süreli başarıya inanan proje yöneticilerimiz, mühendislerimiz ve sistem tasarımcılarımız güneş enerjisine yeni standartlar koymayı heyecanla beklemektedir.

DOKÜMANLAR


İLETİŞİM

Özgür Sarpdağ
+90 232 700 03 35
o.sarpdag@enerparc.com
İzmir

GÜNCEL NOT

Intersolar 2021’de sizleri standımıza bekliyoruz.

HABERLER

OzEnergy ve Safety Respect İş Birliği

Türkiye’nin önde gelen güneş enerjisi oyuncularından OzEnergy A.Ş. ve İsveç merkezli kenar koruma uzmanı Safety Respect iş birliği protokolü imzaladı. Türkiye’nin farklı bölgelerindeki çatı üzeri güneş enerji santrallerinin kurulumu, işletme ve bakımını üstlenen OzEnergy, yüksekte çalışma ve kenar koruma konularında ...

Enerparc ve Oz Energy Çatı Üzeri GES Projelerine Devam Ediyor

Enerparc ve Oz Energy, Çatı GES projelerine İstanbul ile devam ediyor. Proje zincirinin ilk adımı olan 150 kW gücündeki GES, FIAT bayilerinden birinin çatısına tesis edilecek. GES'ten üretilen enerjinin tamamı işletmede tüketilecek ...

SolarSohbet-ErtugBabatas-OzgurSarpdag-Enerparc

Global pazarda EPC olmak Dünyadaki yarışma fiyatları Hibrit santralleri Elektrik depolama Dijitalleşme ...

Enerparc AG, Türkiye’de Güneş Enerjisi Projelerine Değer Katmaya Devam Ediyor !

Enerparc AG ve Türkiye’deki tek yetkili partneri OzEnergy, ülkemizin önde gelen yerli tohum üreticilerinden Polen Tohumculuk ‘un Manisa’daki tesislerine 811 kWp gücünde çatı üzeri güneş enerji santrali kuracak. Projede ana yüklenici OzEnergy olurken, Enerparc da projenin EPC-M yüklenicisi olarak sorumluluk ...