ERL

ERL Solar Montaj Sistemleri, sürekli sanayileşen ve genişleyen toplumumuzun, artan enerji gereksinimlerinin karşılanmasında en etkin yolun solar enerjiye yönelik yatırımlar olacağının fikrinden hareketle müşterileri için en ideal çözümler üretmek üzere yola çıkmıştır.

Erol Metal A.Ş’ nin çeyrek asrı aşkın süredir metale form verme serüveninde edindikleri sanayi tecrübesini ERL Solar Montaj Sistemleri bünyesinde; müşterileri, çalışanları, tedarikçileri ve diğer paydaşlarla beraber daha da ileriye taşımak istiyor. ERL Solar Montaj Sistemleri, üretim yeteneğini sadece solar montaj sistemleri üzerine yoğunlaşlaştırmış; dinamik, etkin, hedef odaklı Ankara Merkezli, anahtar teslimi solar montaj sistemleri üreticisi ve uygulayıcısıdır.

Yenilikçi fikirler, enerjik çözümler ERL Solar Montaj Sistemleri’nin temel yaklaşımını oluştumaktadır. Solar Montaj Sistemleri, müşterilerinin tüm süreçlerde kalite, hız, yüksek verimlilik elde edeceğinden emin bir şekilde çalışmaktadır. Bu minvalde, Dilovası Organize Sanayi Bölgesinde 10.000 m2 alanda, günlük 3 MW üretim kapasitesitesiyle Türkiye’nin en büyük solar montaj profili üretim hatlarını C Profil A.Ş adı altında hizmete açmıştır.

Yenilikçi fikirlerinde sınır olmayan ERL, zorlu arazi koşulları ve en azami yükler altında bile müşterileri için en uygun çözümü sunmaktadır. Bunu sağlayabilmek için alanında etkin uzman çalışanları ile müşterilerine en optimum çözümü en düşük maliyetle ve yüksek kalite bilinciyle sunmaya hazırdır.

Kuruluşundan bugüne yurt genelinde 400 MW üzerinde ERL Solar Montaj Sistemleri ile fotovoltaik güneş Enerji santrali tesis edilmiştir.

İhtiyaçlarınıza uygun sistemler için saha keşfi, analizler ve bu analizler neticesinde detaylı bir fizibilite ve akabinde projelendirme, tedarik, uygulama/entegrasyon çalışmalarıyla sürdürülebilir projeler için ERL ile irtibata geçebilirsiniz.

DOKÜMANLAR


İLETİŞİM

Özgür Balcı
+90 532 377 5477
ozgur.balci@erl.com.t
Ankara


GÜNCEL NOT

Intersolar 2021’de sizleri standımıza bekliyoruz.

HABERLER

ERL Solar Montaj Sistemleri, DEİK Yönetim Kurulu’nda

ERL Solar Montaj Sistemleri, Macaristan ve Ukrayna için Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK)’in ülke bazlı iş konseyleri yürütme kuruluna girdi. ERL Solar Montaj Sistemleri Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Halit Erol, Türkiye – Macaristan İş Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi ve Türkiye –Ukrayna ...

ERL Solar Montaj Sistemleri, Ayvalık GES Projesini Başarıyla Tamamladı

ERL Solar Montaj Sistemleri, Balıkesir İli, Ayvalık İlçesi sınırları içerisinde toplam tesis gücü 10.941,4 kWp olan GES santrali için statik projelendirme, tasarım, malzeme imalatı ve mekanik kurulum sürecini başarı ile tamamladı. Coğrafik özellikleri nedeni ile oldukça zorlu bir saha olan ...

Üyemiz ERL Avrupa’nın En Büyük Güneş Santrallerinden Birinin Konstrüksiyon Tedarikçisi Oldu

Ukrayna’nın Nikopol bölgesindeki Starozavodskoye köyü yakınlarında Avrupa’nın en büyük üç enerji santrali arasında yer alan güneş enerjisi santrali açıldı. Projenin 2. etapı, Eylül-2019 gibi tamamlanacak. Toplamda 323 MWp olacak 2. etap GES sahasının 161,5 MWp'lık kısmının taşıyıcı solar aksamı üyemiz ...

Icarus Enerji’den, Mersin Kargıpınar’da %100 Öztüketim Modeli İle Çatı Üstü Mikro GES

Dünya’mızda son yıllarda büyük bir ivmeyle gelişmekte olan enerji depolama sistemlerinin en güzel örneklerinden biri ülkemizde ICARUS ENERJİ tarafından hayata geçirildi. Son 3 yıldır enerji depolama sistemlerinde ve özellikle de li-iyon teknolojisinde çeşitli uluslararası yatırımları ve distribütörlük antlaşmaları bulunan ICARUS ...