FOTO ELEKTRON

2004 yılından itibaren Avrupa ve Dünya’da temiz ve yenilenebilir enerji araştırmalarına başlayan mühendis ve mimar kadromuz, 2007 yılının sonlarına doğru “Fotoelektron” markasını ortaya çıkarmış ve Fotoelektron, tüm deneyimini tüm Türkiye ile paylaşmaya başlamıştır.

Yenilenebilir, temiz, sessiz, kesintisiz ve güvenilir elektrik artık elinizin altında. Kamu şebekelerinin problemli, kesintili olduğu ya da hiç bulunmadığı alanlarda dizel jeneratörlere oranla çok daha ekonomik bir çözüm. Ürünlerimiz, esnek, genişletilebilir ve farklı kombinasyonlara uyumludur.

Fotoelektron çözümleri, her yerde ve koşulda güvenilir elektrik enerjisi sağlar. Çözüm ortaklarımızla beraber, ürün tedariklerinizi, Alman, Çin ve Japon üretim teknolojilerinin garantisi altında ihtiyaçlarınıza uyumlu olarak sunmaktayız.

DOKÜMANLAR


İLETİŞİM

Deniz Selkan Polatkan
+90 532 427 4860
selkan.polatkan@motifproje.com
Ankara

GÜNCEL NOT

Intersolar 2021’de sizleri standımıza bekliyoruz.

HABERLER

Motif Proje’den Ankara Çayyolu’nda Toplam Kurulu Gücü 50 KWp Çatı Projesi

Motif Proje, Ankara Çayyolu’nda 3 adet elektrik aboneliği bulunan konut binası projesinde , 2 adet abonelik için 10 KWp başvuru yaptı. Proje kapsamında çağrı mektupları için lisanssız elektrik 17. madde alçak gerilim kapasiteden faydalanıldı. Bu abonelikler fazla üretilen elektriği, elektrik ...