Global Solar Sistem Distribütörü Krannich Solar Artık Türkiye’de

Krannich Solar dünya çapında lider bir PV sistem distribütörüdür. Vizyonu daha yaşanabilir bir dünya için %100 yenilenebilir enerjiye ulaşmak. 1995’te kurulan ve bir aile şirketi olan Krannich Solar’ın ilk yıllarında teoriden çok uygulama ön plandaydı. Krannich Solar hızlı bir biçimde fotovoltaik sistemlerin distribütörü haline geldi.

Yüksek performanslı fotovoltaik güneş enerjisi sistemleri için gerekli tüm komponentleri ürün programımızda yer almaktadır, sistem komponentlerinin birbirleri ile uyumlu, verimli ve uzun ömürlü çalışması için gerekli planlama ve ürün/komponent seçiminde partnerlerimizi destekliyoruz. Proje ortağımıza planlama ve uygulama ile ilgili her iki iş alanında eşlik ediyoruz: Sistem distribütörü ve proje desteği.

Uluslararası alanda da Krannich Solar hemen hemen her yıl büyüme eğrisi gösteriyor: Krannich Solar grubunun 2012 yılında kurulan toplam kapasitesi 1,2 Gigawatt olup yurtdışı payı %50’den daha fazladır. Enerji devrimini hızlandıran yaklaşık 330 çalışan bunun sorumlusudur. Bu pazar payı sayesinde Krannich Solar bugün Avrupa’daki ilk 3 fotovoltaik distribütörleri arasındadır.