Goodwe Kamu Kurumlarının Güvenini Kazanmaya Devam Ediyor

Geçtiğimiz yıllardan bugüne sayısız  kamu kurumlarında yerini alan Goodwe bu yıl da çeşitli  ürün gamı ile  yerini almaya devam ediyor.

İstanbul, Antalya, Adana, Gaziantep, Afyon, Diyarbakır, Kayseri, Eskişehir, Konya, Zonguldak, Tokat, Denizli, Karabük, Van ve Balıkesir şehirlerinin devlet mecraları başta olmak üzere  İnverter tercihleri yine Goodwe oldu.

Yeşil çevre dostu Goodwe ile yaşanılabilir bir gelecek için hareket eden kamu kurumlarımız arasında Mersin Tarsus Belediyesi, Antalya Konyaaltı Belediyesi, Tokat belediyesi, İstanbul Tuzla Emniyet Müdürlüğü, Kayseri Melikgazi Belediyesi, Konya Karatay Belediyesi, Afyon Bolvadin Belediyesi, Zonguldak Belediyesi, Denizli Tavas Belediyesi, Balıkesir Dursunbey Belediyesi, Karabük Üniversitesi, Eskişehir Beylikova Belediyesi, Van Ferit Melen Havalimanı, Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresi, Gaziantep Şehit Kamil Belediyesi ve Diyarbakır Şehirlerarası Terminal İşletmeleri gibi birçok  kurum yer almaktadır.

Geleceğe umutla bakmamızı sağlayan bu devlet işletmelerimiz yaşanılabilir bir çevre yaratmak için en uygun yenilenebilir enerji kaynağı güneşe kapılarını Goodwe ile açtılar.

Goodwe  bir yeniliğe daha imza atarak  özel bakım ve işletme anlaşmaları ile santrallerinizi güvence altına almayı sunuyor.

Goodwe ile güneşi evinize getirin, Goodwe’nin son teknoloji enerji depolama çözümleri ile faturalarınızı kısın ve güvenilir elektrik tedariğinizi yönetin.