ISOTEC

ISOTEC Enerji 2007 yılından bugüne dek Türkiye ve Avrupa sahalarında 450 MW’ın üstünde güneş enerjisi montaj sistem /konstrüksiyon tedarik ve kurulumunda yer alarak solar sektöründe öncülük çözümleri ile kendini ispatlamıştır. Şirketimizin geliştirmiş olduğu arazi ve çatı montaj sistemleri, kaliteli hizmeti ve deneyimli ekibi ile müşterilerimize uygun fiyat politikası uygulamaktayız. Türkiye’nin her bölgesi için ayrı hesaplanan ISOGROUND arazi montaj setleri veya ISOTRAP çatı konstrüksiyonları birçok yerli projede yer almıştır.

Aluminyum veya çelik yapılardan oluşan güneş enerjisi montaj setleri farklı kombinasyonlarda üretilebilmektedir. Tüm ISOTEC Enerji tarafından üretilen montaj sistemlerine Çelik & Alüminyum yerli malı teşvik belgesi sunulmaktadır. Mühendislik, TEDAŞ GES proje onayı için gerekli format da statik proje hesapları, arazi ve çatı keşifi, uygulama-çakma projelerin hazırlanmasının yanı sıra ramming, mekanik montaj, güneş panel montajı, dc kablolama v.b. alanların hepsi ISOTEC Enerji şirketin’in hizmet kapsamındadır.

ISOTEC Enerji, Solar Montaj Sistemleri konusundaki uzmanlık ve geniş uygulama alanları ile sektörün önemli isimleri arasında yer almaktadır.

DOKÜMANLAR


İLETİŞİM

Erkan Öztürk
+90 543 535 1266
erkan@isotec.com.tr
İstanbul

GÜNCEL NOT

Intersolar 2021’de sizleri standımıza bekliyoruz.

HABERLER

ISOTEC Solar ve SolarAPEX İş Birliği

ISOTEC Solar Montaj Sistemleri, Kocaeli’de SolarAPEX iş birliği ile 430 kW Eğilimli çatı projesinde Isotrap S montaj sistemi ile referanslarına bir yenisini daha ekledi. Proje hakkında daha detaylı bilgi almak için https://isotec.com.tr/referanslarimiz/kocaeli-430-kwp-isotrap-s-egimli-cati-sistemi/ ...

İnform A.Ş. ve Isotec, Mercedes-Benz Türk GES Projesini Tamamladı

İstanbul Hadımköy'de bulunan Mercedes-Benz Türk fabrikasının çatısına EPC İnform A.Ş tarafından anahtar teslim kurulumu gerçekleştirilen güneş enerji projesinde uygulama öncesi bir hayli soru işareti olmasına rağmen santral başarıyla hayata geçirildi. Çatı kaplamasının membran TPO olması ve kaplamanın sınırlı yük taşıma ...