İTÜ Sürdürülebilir Ekosistem Günleri

İstanbul Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği Kulübü üyeleri tarafından hazırlanan Sürdürülebilir Ekosistem Günleri (SEG), 19 – 20 Nisan 2019 tarihlerinde İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde sizleri bekliyor.

Türkiye çapında bu yıl 10.’su gerçekleşecek olan Sürdürülebilir Ekosistem Günleri, alanında uzman kişilerin eşliğinde her yaş grubundan, genç ve dinamik öğrencilere ve sürdürülebilirlik anlayışıyla çalışma yapmış ve yapmakta olan akademisyenlere, çevre teknolojilerine, sürdürülebilir çevre yaklaşımına ve çevre konusunda küresel hassasiyete ve vizyona sahip sektör temsilcilerine ücretsiz katılım imkanı sunuyor.

Program süresince yeşil bina, biyogaz enerjisi, elektrikli araçlar sürdürülebilir gıda, tarım ve elektronik konulu başlıklar yer alacaktır.

Etkinlik kapsamında katılımcılar iki gün boyunca seminerlere katılıp oturum aralarında uzman kişilerce sohbet gerçekleştirilebilmekte, ikram ve tanıtım standlarından yararlanabilmektedirler. 21 Nisan Pazar günü gerçekleşecek olan workshop çalışmasında aktif olarak faaliyetlerde bulunup çeşitli etkinliklerde görev alınabilecektir.

Program hakkında detaylı bilgi sahip olmak ve kayıt için link: http://www.segitu.org/