Üyemiz SMA Yeni Enerji Sistemini Tanıtacak

Münih’te düzenlenecek Intersolar Europe 2019 fuarında üyemiz SMA, yeni çözümü SMA Enerji Sistemi’ni (SMA Energy System) tanıtacak. Güneş enerjisini uygun maliyetle üretmek, depolamak ve dijital platformda kontrol edebilmenizi sağlamak amacıyla düşünülmüş yeni sistem çözümü “SMA Energy System” hakkında daha fazla bilgi almak için; SMA standına davetlisiniz.

SMA Energy System; FV sistem ile mükemmel bir şekilde koordine edilmiş, depolama ve dijital platform çözümleri sunan; evsel, ticari ve endüstriyel uygulamalara yönelik komple bir çözüm olup, bu çözümün diğer bir artısı; kurulum yapan firmalara yönelik olmasıdır. Bu çözüm sayesinde, kurulum firmaları müşteri portföylerini arttırmaktan, geniş servis seçeneklerine kadar, tüm yelpazeyi kapsayan tam bir destek alabilecekler.
Yine fuarda tanıtılacak olan, FV santrallere yönelik merak uyandıracak diğer bir yenilik ise, büyük depolama sistemlerinin DC taraftan entegrasyonu için geliştirilen SMA DC Coupling sistemi olup, bu çözüm fuarın prestijli ees AWARD ödülleri için aday gösterilmiş bulunuyor.

SMA Energy System, DC Coupling ve diğer tüm yenilikleri hakkında daha fazla bilgi almak için Intersolar Europe 2019’da Hol B3 – Stand 210’da bulunan standını ziyaret edebilirsiniz.