1999 yılında doğalgaz ısıtma alanında faaliyetlerine başlayan Üçay Mühendislik önemli lokasyonlarda yatırım yaparak Türkiye genelinde birçok bölgede satış ve taahhüt hizmeti vermektedir.

Doğalgaz hizmetleri kapsamında; doğalgaz tesisatı, bireysel ısıtma sistemleri, merkezi ısıtma sistemleri, ısı pompası sistemleri, güneş enerji sistemleri, radyant ısıtma sistemleri, VRF/Multi/Klima Sistemleri, Kombi Tesisatı gibi birçok alanda faaliyet göstermektedir. Türkiye çapında geniş şube ve hizmet ağına sahip olan Üçay Mühendislik doğalgaz taahhüttün de Türkiye’de bir ilki gerçekleştirip şubeleşerek kurumsal hizmeti amatör ruh ile müşterilerine ulaştırmayı gerçekleştirmiştir.

Kurulduğu yıldan itibaren 24 ilde 51 şube sayısına ulaşarak her yıl Türkiye çapında en çok “Doğalgaz Taahhüt” işi yapan firma olarak liderliğini devam ettirmektedir. Liderliğin vermiş olduğu bu büyük sorumluluk %100 müşteri memnuniyeti ilkesini firma kültürü haline getirmiştir.

VİDEOLAR
DOKÜMANLAR
İLETİŞİM

Ece AKÇAY
+90 539 570 96 65
ece.akcay@ucay.com.tr
İstanbul

HABERLER

Hedefi Yenilenebilir Enerjide Liderlik

Türkiye’de doğalgaz dönüşümünün öncüsü olan ve 500 bin evi doğalgazla buluşturan ÜÇAY Grup, 20 yılı aşkın tecrübesi ile elektromekanik, inşaat, yenilenebilir enerji, ısıtma ve soğutma sistemleri alanındaki şirketleriyle büyümeye devam ediyor. Kurulduğu günden beri 500 bin evden sobayı kaldırdıklarını belirten ...